Tańcula vs "Tybori" na FAME MMA 10?

Na najbliższej gali FAME MMA 8 nie zobaczymy Arkadiusza "Aroya" Tańculi, po ostatniej porażce odpuszcza jedną galę. Podczas FAME MMA 7 zmierzył się z Pawłem "Tybori" Tyburski. Tańcula był zdecydowanym faworytem tej walki.

Jakież zdzwienie padło na wszystkich oglądających galę, gdy to "Tybori" spuścił łomot "Ryżemu" z Lombardu. Przegrany nie mógł zejść o własnych siłach z oktagonu. Zmasakrowany Tańcula nie pozostał nawet na ogłoszeniu wyników.

Przebieg całej walki przeczytasz tu.

Arkadiusz Tańcula przygotowuje się teraz do gali FAME MMA 9. Do kolejnego starcia dojdzie z Mateuszem "Adkiem" Murańskim. Panowie mieli spotkać się w oktagonie po walce na FAME MMA 7, ale Tańcula nie był w stanie ustać na własnych nogach. 

Na swoich mediach społecznościowych został zapytany o potencjalną walkę rewanżową z Pawłem "Tybori" Tyburskim. Zdradził, że na kolejne gale ma już ustawionych przeciwników, ale niczego nie wyklucza.

 

"Na 10 raczej nie jest to możliwe, bo mam swojego potencjalnego rywala na 9 i na 10, więc dopiero 11 jest pod znakiem zapytania."

 

Trzeba uzbroić się w cierpliwość, aby zobaczyć raz jeszcze starcie Tańculi i Tyburskiego. Na chwilę obecną czekamy na FAME MMA 8, gdzie emocji dostarczy nam aż jedenaście pojedynków.

Dwudziestego pierwszego listopada zobaczymy wyjątkowo aż dwa zestawienia kobiet. Główną walkę obstawia Marcin Dubiel oraz Kacper Błoński. Drugą walkę wieczoru zobaczymy w wydaniu "Don Kasjo" oraz Marcina Najmana.

Druga konferencja odbędzie się 15 listopada o godzinie 18:00.

 

KARTA WALK FAME MMA 8

 

Walka wieczoru:

Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin "El Testosteron" Najman

Pozostałe:

Filip "Filipek" Marcinek vs Michał "Sobota" Sobolewski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Paweł "Tybori" Tyburski vs Gabriel "Arab" Al-SulwiPiotr

"Szeli" Szeliga vs Piotr "Bestia" Piechowiak

Piotr Pająk vs Alan "Alanik" Kwieciński

Kamila "Zusje" Smogulecka vs Dagmara Szewczyk

Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska vs TBA

Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk

Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran