Murański nowym zawodnikiem FAME MMA. Tańcula poznał kolejnego przeciwnika

Faworytem walki na FAME MMA 7 był Arek "Aroy" Tańcula, niestety nie podołał zadaniu i zwycięzcą został Paweł "Tybori" Tyburski. Celebryta z show "Love Island. Wyspa Miłości" pokonał Tańculę silnymi kopnięciami i trafnymi ciosami. Po dwóch rundach nie był już w stanie kontynuować walki.

Tańculę odprowadzono do szatni, a do oktagonu wszedł jego kolejny przeciwnik. Mateusz "Adek" Murański lekko zdziwiony rozwojem sytuacji skomentował walkę przyszłego przeciwnika:

 

"Generalnie fajna waleczka, bardzo mi się podobała. Tylko teraz pytanie do Areczka – jakie KSW i jaki Soldić? Zlał cię chłopak z ”Wyspy miłości”. Pokazał zajebiste serducho, bardzo mnie zaskoczył, bo nie spodziewałem się tego. Myślałem, że naprawdę wygra Arek, jednak okazało się inaczej. Trudno, ale jesteśmy otwarci."

 

Panowie znają się z planu filmowego "Lombard. Życie pod zastaw." Początkowo koledzy teraz poróżniły ich odmienne poglądy na pewne sprawy. Pojawiły się niemiłe słowa, komentarze i znajomość przerodziła się w konflikt.

 

"Wiesz co konflikt nie konflikt. Generalnie, gdzieś ta geneza konfliktu rozpoczęła się – na początku planu kolegowaliśmy się, poróżniło nas parę kwestii. Arek powiedział kilka słów za dużo. I zaraz przyjdzie czas, żeby go z tych słów rozliczyć."

 

Jacek Murański ojciec "Adka" również był chętny na pojedynek z Tańculą, wyzywał go do walki za pośrednictwem "Popka". Arek stanowczo odmawiał tej walki, nie miałoby to sensu według niego. Stracie z Mateuszem miałoby odbyć się na jednej z najbliższych gal. Czy będzie to FAME MMA 8? Okaże się niedługo.