WYNIKI FAME MMA 7: "Tybori" vs "Aroy"

Przemieszanie zawodników w karcie walk to dobry synonim minionej gali. Im bliżej gali tym zestawienia uczestników zmieniały się coraz częściej. Arkadiusz "Aroy" Tańcula miał ustawioną walkę z Piotrem Tyburskim. Ten podczas sparingu ze swoim bratem doznał kontuzji, która wykluczyła go z udziału w widowisku. Podmieniono brata bliźniaka w karcie walki.

Paweł "Tybori" Tyburski mocno spiął się z "Don Kasjo" podczas konferencji przed galą. Doszło do sparingu, w którym ucierpiał Życiński i tym razem jego wykluczono z udziału w gali FAME MMA 7. Na nagraniu ze spotkania zawodników można było wywnioskować, że "Tybori" nie pokaże nic specjalnego na gali. Jednak sporo osób się pomyliło.

 

 

Tańcula zapewniał o bardzo dobrym przygotowaniu do walki, ma aspiracje do udziału w KSW. Niestety ten pojedynek okazał się dla niego zbyt trudny. Stracie było bardzo agresywne, "Tybori" od razu ruszył na Tańculę z ciosami. Na przemiennie atakował nogi lowkickami z ciosami na twarz. Już w pierwszej rundzie Tańcula dostał mocny lewy sierpowy, który rozciął mu łuk brwiowy. Krew lała się po całym oktagonie. "Aroy" w amoku próbował obalenia, ale bliźniak wydostał się z uścisku. Tyburski miał ewidentną przewagę nad Tańculą, wymęczał go całą rundę. Na koniec "Tybori" posłał potężny cios w głowę przez który "Aroy" pada na deski. Ostatkami sił podniósł się i wymienili jeszcze kilka ciosów.

Druga runda była decydująca. "Tybori" ponownie rozpoczął od lowkicków na nogę rywala, następnie kolanem uderza w głowę Tańculi i znowu leje się krew. Zmęczony "Aroy" próbuje ustać na nogach, wykorzystuje to przeciwnik i rzuca go na deski. "Aroy" nie był w stanie podnieść się z maty. Tyburski wygrał przez poddanie narożnika. Tańcula został wyniesiony z oktagonu.