Rozpara zmienił zdanie. Walka Don Kasjo z Parke jest możliwa!

Do niedawna potencjalna walka "Don Kasjo" z Normanem Parke nie była brana na poważnie. Żaden z właścicieli federacji nie wyrażał zgody na takie wydarzenie. Rozpara stanowczo dementował plotki o wspólnym pojedynku.

 

"Zestawienie profesjonalnego zawodnika stwarzałoby zbyt duże ryzyko. Myślę, że nie będziemy szli w tym kierunku."

 

Maciej Kawulski szef KSW również powtarzał, że nie ma możliwości na takie starcie. Norman Parke ma podpisany kontrakt z KSW i nie może walczyć na terenie Polski w innej organizacji. <Wypowiedź Włodarza KSW znajdziesz tutaj>

Niespodziewanie Krzysztof Rozpara w wywiadzie dla mma.pl poinformował o rozmowach prowadzonych z KSW. Federacja ma pomysł jak obejść ograniczenia i zrealizować plan.

 

"Widzimy taką możliwość. Oczywiście to, co Martin Lewandowski powiedział jest prawdą i takie ograniczenia istnieją. Mamy tutaj pewne pomysły, spróbujemy dojść do porozumienia. Nie wykluczam, że taka walka będzie miała miejsce w przyszłości."

 

 

Ta walka z pewnością zostałaby przyjęta z dużym entuzjazmem ze strony publiczności. "Don Kasjo" jest barwną osobą, która przyciąga uwagę i jest chętny na tego typu walki. Obecnie przed nim walka w co-main na FAME MMA 8. Tutaj również jest spore zainteresowanie walką, ponieważ bój stoczy z Marcinem Najmanem. Doświadczony były bokser zmierzy się ze świeżakiem w świecie boksu i freakfightów.

Życiński nie chciał walki z Najmanem w formule MMA. Jedyną opcją był boks i to w małych rękawicach. Kasjusz najlepiej czuje się w tej dyscyplinie, jest jednym z najlepszych zawodników w federacji.

Rozpara przygotowuje pas króla na okazję walki Najmana z Życińskim. Jak będzie wyglądał nowy pas? Zostanie on przedstawiony już na drugiej konferencji FAME MMA 8.