"Zusje" idzie w ślady "Stiflera" - wesprze schroniska z reflinka

Debiutujący podczas gali FAME MMA 7 Damian "Stilfer" Zduńczyk walczył z raperem Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. Pojedynek przegrał, ale większość osób była pełna podziwu podjęcia się takiej walki. Brak zwycięstwa nie odbił się tragicznie na celebrycie. Nastawił się na klęskę, ale walczył do końca. 

"Stifler" przed galą wielokrotnie zachęcał do kupowania PPV przez jego reflink, ponieważ zapowiedział oddanie gaży na rzecz schronisk dla zwierząt. Tak jak obiecał, tak też zrobił. Na swoim koncie YouTube pochwalił się nagraniem z odwiedzin schronisk. Pieniądze oddał do trzech schronisk, wysokość kwot nie mógł ujawnić z powodu umowy z federacją o nieujawnianiu informacji o finansach.

 

 

Do "zabawy" dołącza w tej edycji "Zusje". Tym razem z jej reflinku zostaną przekazane pieniądze dla schronisk. Smogulecka już kilkakrotnie zachęcała za pomocą swoich mediów społecznościowych do wsparcia potrzebujące schroniska. 

"Zusje" powraca do oktagonu FAME MMA po ponad półrocznej przerwie. Swój debiut zaliczyła podczas gali FAME MMA 6. Jej przeciwniczką była wówczas "Linkimaster", która okazała się silniejszym zawodnikiem. Teraz zmierzy się z Dagmarą Szewczyk, która zajmuje się sportem już od wielu lat. Można kojarzyć ją również jako ring girl podczas gal w Polsce.

Panie zmierzą się już 21 listopada. Galę FAME MMA 8 zobaczyć będzie można jedynie w systemie PPV. Chcąc wesprzeć psiaki kup PPV z linka "Zusje".