Kobiety w karcie walk FAME MMA 8! Aż dwa pojedynki na jedej gali

Pierwsza konferencja odkryła kolejne nazwiska w karcie walk FAME MMA 8. Dwudziestego pierwszego listopada zobaczymy dziesięć pojedynków w tym dwa z udziałem kobiet.

W walce wieczoru wystąpią YouTuberzy Marcin Dubiel oraz Kacper Błoński. Panowie mają konflikt między sobą, który według Dubiela nie jest niczym poważnym, ale pewne utarczki muszą być wyjaśnione w oktagonie.

Zaskoczeniem tym razem jest walka kobiet i to nie jedna tylko aż dwie. Do oktagonu wraca Kamila "Zusje" Smogulecka. Poprzednią walkę stoczyła z Martą "Linkimaster" Linkiewicz podczas gali FAME MMA 6. Wtedy musiała uznać wyższość Linkiewcz.

Przeciwniczką "Zusje" będzie Dagmara Szewczyk, która ze sportem jest związana już kilka lat. Debiutuje na deskach oktagonu,  ale sport nie jest jej obcy. Kojarzyć ją można również z gal jak ring girl oraz wystąpiła w polsatowskim programie "Ninja Warriors Polska".

 

 

Kolejna walka kobiet to zestawienie Karoliny Brzuszczyńskiej z.. no właśnie jeszcze nie wiadomo z kim będzie walczyła. Informacja ta zostanie podana w późniejszym terminie. Karolina znana też jako "Way of Blonde" stoczyła już swoją pierwszą walkę w federacji Free Fight Federation 2. Pokonała wówczas Patrycję ”Lady Squat” Zahorską, to dobry start do mieszanych szutk walki. FAME MMA stoi przed nią otworem.

 

KARTA WALK FAME MMA 8

 

Walka wieczoru:

Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin "El Testosteron" Najman

Pozostałe:

Filip "Filipek" Marcinek vs Michał "Sobota" Sobolewski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Paweł "Tybori" Tyburski vs Gabriel "Arab" Al-SulwiPiotr

"Szeli" Szeliga vs Piotr "Bestia" Piechowiak

Piotr Pająk vs Alan "Alanik" Kwieciński

Kamila "Zusje" Smogulecka vs Dagmara Szewczyk

Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska vs TBA

Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk

Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran