FAME MMA5:"Rafonix" zepchnięty na koniec karty walk na rzecz Najmana-Wojtek Gola wyjaśnia

Wojtek Gola w rozmowie dla mmarocks.pl opowiada o walkach przygotowanych na sobotnią galę FAME MMA 5. Matchmaker ustawiając walki, dba o emocjonującą stronę gali oraz odpowiednie show. Nawiązanie współpracy ze Sławomirem Cyplem prezesem Stowarzyszenia Amatorskiej Ligi MMA oraz Polskiego Związku MMA może sprowadzić FAME MMA na bardziej sportową odsłonę walk. Wojtek Gola zapewnia, że gale nadal będą dobrym widowiskiem. Uczestnicy będą dopierani tak, aby zapewnić rozrywkę widzowi oraz akcent sportowy zostanie zachowany.

Według Włodarza federacji najbardziej sportowy charakter będzie miała walka Marcina Malczyńskiego z Markiem "AdBuster" Hoffmannem. Pojedynek będzie o pas kategorii średniej. Gola stawia na sportowego ducha walki również w przypadku Kamila "Hassi" Hassana i Olega Riaszeńczewskiego.

Walką wieczoru okazał się pojedynek Marcina "El Tosteron" Najmana z Piotrem "Bonus BGC" Witczakiem. Najman otrzymał również propozycję od FFF, ale oferta FAME MMA okazała się atrakcyjniejsza i szybko zgodził się wziąć udział w gali. Początkowo to "Rafonix" i "Isamu" byli w czołówce karty walk. Obaj zawodnicy jednak nie mieli nic przeciwko zmianie kolejności.

"Isamu" stwierdził:

"Chcę wyjść, zrobić swoje i obejrzeć resztę gali."

 

Za jakiś czas może zobaczymy na gali Conora McGregor. Wojtek Gola nie ukrywa, że ten zawodnik na pewno świetnie by się odnalazł na tym show. Na razie środki nie pozwalają na zaproszenie sławnego pięściarza.