FAME MMA 5-Walki celebrytów w Ergo Arenie. Najman gwiazdą wieczoru

Kolejna odsłona gali FAME MMA odbędzie się, już jesienią, dokładna data to 26 października. Organizacja FAME MMA 5 przypadła w udziale trójmiejskiej Ergo Arenie.

Podczas gali zobaczymy osiem pojedynków, główną walkę uświetni wieloletni zawodnik MMA Marcin "El Tosteron" Najman. Jego przeciwnikiem będzie Piotr "Bonus BGC" Witczak, zawodnik MMA, raper oraz celebryta. Pod szyldem FAME MMA występował już 2 razy i za każdym razem przegrał walkę. W pojedynku z Andrzejem Michalczykiem w Night of Champions zrezygnował z walki w drugiej rundzie. Kariera w MMA nie jest dla niego usłana różami, być może los się do niego uśmiechnie podczas walki na gali FAME MMA 5.

W karcie walk pojawiła się również para Szymon "Isamu" Kasprzyk i Marcinem "Rafonix" Krasucki. Obaj Panowie stoczyli już walki w świecie MMA. Przez złamaną nogę przeciwnika,"Rafonix" wygrał walkę z Danielem „Magicalem” Zwierzyńskim, natomiast "Isamu" wygrał decyzją sędziów z Danielem „DeeJayPallaside” Pawlakiem.

Kolejną interesującą walką będzie pojedynek o pas federacji w kategorii średniej. Po zwycięstwo chcą sięgnąć Marek "AdBuster" Hoffmann oraz Marcin Malczyński. Obaj Panowie są Youtuberami, Malczyński prowadzi kanał "Typowy Dres", a "AdBuster" zajmuje się sprawdzaniem prawdomówności reklam. Tester reklam ma już za sobą jeden występ w FAME MMA. Podczas gali FAME MMA 2 pokonał w pierwszej rundzie Dawida Ozdobę. Dla Malczyńskiego występ będzie debiutem.

Swoją walkę stoczy również brat Marcina Malczyńskiego, Dawid Malczyński. Dla Dawida nie będzie to pierwsze stracie w świecie MMA. Pierwsze dwa pojedynki z Adrianem Polańskim oraz Amadeuszem Roślikiem wygrał decyzją sędziów. Jego przeciwnikiem podczas obrony tytułu mistrzowskiego w wadze półśredniej będzie debiutujący Tomasz Olejnik.

Galę zaszczyci swoją obecności płeć piękna. Do walki stanie Monika "Esmeralda" Godlewska będzie z Eweliną "Eweloną" Kubiak. Obie Panie znane są z reality show "Ex na Plaży" oraz "Warsaw Shore".  Ciekawym pojedynkiem może okazać się stracie Marka "Lorda Kruszwial" Kruszela z Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim.

Federacja wypuściła oficjalną zapowiedź walki na kanale YouTube.

 
 

 

Walka wieczoru FAME MMA 5

Marcin "El Tosteron" Najman vs Piotr "Bonus BGC" Witczak

 

Karta główna FAME MMA 5

Marcin Malczyński vs. Marek „AdBuster” Hoffman – walka o pas FAME MMA

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Marek „Lord Kruszwil” Kruszel

Szymon „IsAmU” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki

Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik  – walka o pas FAME MMA

Ewelina Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska

Kamil Hassan vs. Oleh Riaszeńczew

Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak