Tańcula po konferencji FAME MMA 6: "Walka miała być na Armi ale dobrze, że jest na Fame bo więcej zarobimy"

Odbyła się pierwsza konferencja przed galą FAME MMA 6. Widowisko zbliża się wielkimi krokami, już 28 marca zawodnicy zmierzą się w Częstochowie. Kilka konfliktów wisi w powietrzu i czeka na rozwiązanie w oktagonie FAME MMA. Jednym z nich jest sprzeczka między Alan Kwiecińskim i Arkadiuszem "Aroy" Tańculą.

Po konferencji w wywiadzie dla mma.pl Tańcula przyznał, że konflikt trwa już kilka miesięcy, ale przybiera ostatnimi czasy na sile. Nie chciał jednak ujawinić czego dotyczą niejesności między nimi. Przed konferencją doszło do szarpaniny i ostrej wymiany zdań między rywalami.

 

"Obiecałem, że nie będę mówić"-Kwituje Tańcula.

 

Obaj zawodnicy mają już za sobą walki w klatkach MMA. Alan Kwieciński jest bardziej doświadczonym kandydatem od Tańculi i to on jest faworytem walki. Tańcula debiutował we wrześniu, na gali Silesian MMA Challenge 2. Wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Jego rywal Dariusz Sierhej pojechał do domu z uszkodzoną przegrodą nosową, a Tańcula ze złamaną ręką.

Przeciwnicy nie mieli sobie za złe obrażeń poniesionych w walce. Sierhej odwiedził "Aroya" po walce.

 

"Po walce przyjechał do mnie zbił piątkę, super walka. Dla mnie to nie jest żaden hejter, jest super gościem"

 

Oprócz sportowych aspiracji Tańcula spełnia się jako aktor w serialach. Znany jest głównie z serialu Lombard. Życie pod zastaw. Swoich sił próbuje również w Pierwszej Miłości, zagra w 13 odcinkach. Czeka na odpowiedź od agenta w sprawie głównej roli. Jeśli jej nie dostanie, to sam nagra film i bedzię w nim gwiazdą.