Alan Kwieciński-pokaże sportowe oblicze FAME MMA 6

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 6. W najbliższą sobotę 28 marca w oktagonie spotkają się kolejni zawodnicy freak-fightowych pojedynków. Tym razem w walkach rozpoczynających galę zobaczymy najbardziej sportowe starcia. Jednym z rozpoczynających galę będzie Alan Kwieciński.

Drogę do freak-fightowych walk utorował sobie, występując w "Warsaw Shore", "Ex na Plaży" oraz "Gry Małżeńskie". Dzięki udziałom w programach stał się rozpoznawalny i zauważalny na salonach. Celebryta zaczął pracować jako DJ w nocnych klubach. 

Sportową karierę MMA rozpoczął od występu w Fight Exclusive Night. Podczas walki w największej organizacji w Polsce przegrał z Michałem Milikiem. Dragon Fight Night 4 okazał się dla Kwiecińskiego wyjątkowo dobrym występem. Powalił Grzegorza Białasa silnym podbródkowym i kopnięciem w żuchwę. Kwieciński przypieczętował swoją wygraną gradem ciosów w parterze. Kolejne pojedynki stoczył w Armia Fight Night i Celtic Gladiator26. Jego bilans zawodowych starć to 1-3.

 

 

FAME MMA 6 odbędzie się już 28 marca, przeciwnikiem Kwiecińskiego będzie debiutant Arkadiusz "Aroy" Tańcula. Transmisję z gali będzie można obejrzeć w systemie pay-per-view na kanale Famemma.tv.