FAME MMA 6: Alan Kwieciński pokonany przez Arkadiusza Tańculę

Debiutanci na deskach gali FAME MMA popisali się godną uwagi walką. Podczas gali FAME MMA 6 zmierzyli się ze sobą Arkadiusz "Aroy" Tańcula oraz Alan Kwieciński. Obaj Panowie brali już udział w zawodach sztuk walki, jednak to Kwieciński mógł się pochwalić większym doświadczeniem. Alan miał okazję walczyć między innymi na galach FEN czy Armia Fight Night. Bywalec imprez zawodowych był faworytem walki, ale to nie do niego należał triumf. "Aroy" wygrał decyzją sędziów po przebrnięciu przez 3 rundy.

Pierwsza runda bogata była w obalenia i klincze. Kwieciński początkowo wiódł prym, ale "Aroy" nie pozostawał mu długo dłużny. Uczestnik "Warsaw Shore" kopnięciami powalił rywala, próbował założyć gilotynę. Tańcula wywinął się i tym razem Alan był na plecach. Na koniec rundy walka wróciła do stójki. Faworyt starcia wyciął przeciwnika i po raz kolejny uzyskał obalenie.

Drugie stracie rozpoczął ponownie Kwieciński, rzucając się z ciosami na przeciwnika. Założył gilotynę, ale Tańcula wyswobodził się z uścisku. W tej rundzie Alan miał kilka prób obalenia Tańculi, ale konkurent zwinnie zawsze się wyswobodził. Końcówka rundy należała do "Aroya", wyszedł z pięściami na Kwiecińskiego i dotkliwie go obił.

Trzecia runda prezentowała się podobnie. Kwieciński próbował zakończyć walkę przez klincz później przez gilotynę, "Aroy" za każdym razem znalazł drogę do ucieczki przed poddaniem. Na koniec ponownie przewagę miał Tańcula.

Arek "Aroy" Tańcula triumfował tego wieczoru. Wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

Zdziwieni?!? Amator wygrywa z zawodowcem!!! 🤯 Arkadiusz „Aroy" Tańcula pokonał Alana Kwiecińskiego 🔥🔥🔥🔥🔥 Wszystko jest możliwe!!! PPV ➡️ https://famemma.tv

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 28 marca 2020