FAME MMA 6: "Ambro" vs "Szewcu"-zapowiedź walki (wideo)

Udział w pierwszej walce podczas gali FAME MMA 6 przypadnie Dawidowi "Ambro" Ambroziakowi i Maciejowi "Szewcu" Szewczykowi. Panowie przyznają, że nie mają żadnego konfliktu, będzie to spotkanie czysto sportowe.

"Ambro" zaliczy trzecią walkę w FAME MMA. Premierowa gala w Koszalinie w 2018 roku przyniosła zwycięstwo Ambroziakowi przez poddanie w walce z Dawidem "Surferem" Ozdobą. Drugie stracie odbyło się podczas FAME MMA 4, wtedy wówczas przegrał z kolegą z "Ex na Plaży" Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

Dla debiutującego w klatce okatgonu FAME MMA Macieja "Szewcu" Szewczyka jest to spełnienie marzeń. Wziął udział w programie "Love Island. Wyspa Miłości", aby móc wystąpić w FAME MMA. Jak przekonuje, jest zdeterminowany i świeci przykładem ciężkiej pracy, o czym poinformował na swoim Instagramie.

 

"To już tylko dwa dni, do jednej z ważniejszych chwil w moim życiu. Chyba będę dla Was przykładem, że jeśli czegoś bardzo mocno chcecie i pracujecie na sukces-musi się udać. Bez względu na wynik walki z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem jestem z siebie dumny, że jestem tu, gdzie jestem".

 

Transmisję z gali będzie można obejrzeć wyłącznie przez platformę Famemma.tv w systemie PPV. Gala rozpoczyna się 28 marca w Częstochowie o godzinie 20:00.