Fame MMA 6: Maciej Rataj - Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Zapowiedź walki-wideo

Kolejną odsłoną walk na FAME MMA 6 jest zapowiedź pojedynku Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Maciejem Ratajem. "Don Kasjo" ma większe doświadczenie, wystąpił podczas gali numer 3 i 4. W obu walkach wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Na FAME MMA 3 z Adrianem "Polakiem" Polańskim, a w kolejnej edycji triumfował nad Dawidem "Ambro" Ambroziakiem.

Dla Macieja Rataja jest to debiut we freak-fightach. Poznaliśmy go podczas reality show MTV "Ex na Plaży". Pracuje jako trener personalny oraz instruktor na siłowni. Próbował swoich sił w zawodach sylwetkowych, wygrał między innymi w Physique Poland Musclemania 2018 w kategorii "Physique – Tall". Teraz jako wyzwanie postawił sobie udział w FAME MMA 6.

FAME MMA na swoim kanale opublikowało film zapowiadający walkę, oczywiście nie obyło się bez uszczypliwości i docinek. "Don Kasjo" wcześniej porównał Rataja do cegły oraz pustaka co również nawiązuje w zapowiedzi:

 

"Jesteś tak pusty, że jak Cię czegoś nauczą, to zapomnisz wszystko de@#lu".

 

Rataj wierzy w swoje siły i twierdzi, że poskłada rywala jak origami. Według opinii większości Kasjusz jest faworytem w tej walce. Kto kogo poskłada dowiemy się już 28 marca. Gala transmitowana będzie w systemie PPV na kanałach FAME MMA.