Zawodowi pięściarze na FAME MMA?-Artur Gwóźdź jest o tym przekonany

Kłopoty z narkotykami, gangsterka czy inne szemrane konszachty potrafią zrujnować życie.  Sport od dawna był drogą, która pomogła wrócić na właściwe tory już wielu zagubionym. Pomaga stanąć na nogi po ciężkich chwilach, nadaje nowy sens i cel w życiu.

Dobrym przykładem takiej ścieżki jest Artur Gwóźdź. Sport pomógł mu wyjść z ciemnego świata. Były gangster obecnie jest trenerem mieszanych sztuk walk oraz prezesem grupy promotorskiej Artnox Fight Sport.

Podczas gali ACA 101 skomentował działania FAME MMA.

 

"FAME MMA oni wiedzą, co ludzie chcą obejrzeć, co chcą kupić. Dojdzie do pojedynków stricte sportowych z zawodowymi zawodnikami za dobre pieniądze, bo będzie ich stać. Dążą do podniesienia rangi sportowej".

 

FAME MMA często podkreśla, że celem federacji jest promocja sportu na szerszą skalę i wsparcie amatorskich zawodników MMA. Mogą powiedzieć, że odnieśli sukces, ponieważ podnieśli z kanap dzieciaki, które tłumnie zapisują się do szkół MMA. Chętnie zapraszają na gale zawodowych zawodników, aby przekonali się, że sport jest ich głównym celem.