FAME MMA sponsoruje wyjazd PZ MMA na Mistrzostwa Świata w MMA

Kooperacja FAME MMA z PZ MMA rozpoczęła się w październiku zeszłego roku. Pierwsze wsparcie dla amatorskiej ligi FAME MMA udzieliło, udostępniając na swoich kanałach transmisję z Mistrzostw Polski w Sochaczewie.

W październiku tego roku odbędą się Mistrzostwa Świata MMA. Amatorska Ligia MMA wyłoni spośród swoich szeregów 30 zawodników i zawodniczek, którzy pojadą na mistrzostwa do Turcji. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME MMA z Polskim Związkiem MMA, zawodnicy nie będą musieli pokrywać kosztów przelotu, zakwaterowania czy wyżywienia.

 

„W 2020 r. kadra Polski MMA złożona z 30 wyróżniających się amatorskich zawodników i zawodniczek weźmie udział w Mistrzostwach Świata MMA, rozgrywanych w dniach 14-18 października 2020 r. w Turcji. Dzięki współpracy nawiązanej przez Polski Zwiążek MMA z organizacją FAME MMA, reprezentanci Polski nie poniosą żadnych kosztów związanych z wyjazdem – opłata startowa, zakwaterowanie i wyżywienie, przelot oraz opieka trenerów i fizjoterapeuty zostanie ufundowana przez FAME MMA. Członkowie kadry Polski zostaną wyłonieni na podstawie rankingu, do którego wliczane będą wszystkie zawody ALMMA w pierwszej połowie roku, tj. do zawodów ALMMA Bytom 7 czerwca 2020 r. włącznie. Zwycięzcy każdej kategorii turniejów: Junior Mężczyźni, Junior Kobiety, Ograniczona Formuła Senior Mężczyźni, Ograniczona Formuła Senior Kobiety oraz Full Contact, którzy nie posiadają na koncie walk zawodowych, otrzymywać będą punkty według poniższego schematu:
MISTRZOSTWA POLSKI MMA:
I miejsce – 12 pkt, II miejsce – 8 pkt, III miejsce – 6 pkt, IV miejsce – 3 pkt
PUCHAR POLSKI MMA
I miejsce – 6 pkt, II miejsce – 4 pkt, III miejsce – 3 pkt, IV miejsce – 1 pkt
Zawody regionalne:
I miejsce – 3 pkt, II miejsce – 2 pkt, III miejsce – 1 pkt”