FAME MMA 6-znamy nowe nazwiska w karcie walk

W marcu na gali FAME MMA 6 powołano sporo nowych twarzy. Publiczność, która wypełni halę w Częstochowie zobaczy, osiem strać i aż 9 debiutantów. Początkowo uważano za walkę wieczoru.

Jednak to nie pojedynek Najmana z Piechowiakiem będzie walką wieczoru. W main event obsadzono Martę "Linkimaster" Linkiewicz oraz Kamilę "ZUSJE" Smogulecką. Ostatni występ Marty miał miejsce w czerwcu 2019 roku podczas gali numer pięć FAME MMA. Wygrała wówczas z Esmerldą Godlewską. "ZUSJE" natomiast jest jednym z debiutantów gali. Po burzliwej scieżce życia Kamila trafiła na terapię odwykową, dzięki której jak sama twierdzi, poukładała jej w głowie i pomoże w zwycięstwie. Czy porawdzi sobie w oktagonie? Odpowiedź poznamy 28 marca.

Do walki stanie również sam organizator, czyli Wojtek Gola. Jego przeciwnikiem będzie Marcin "Rafonix" Krasucki. Obydwaj Panowie poprzednie walki zakończyli porażkami.  Swój debiut zaliczy również Maciek z "Ex na plaży". Maciej Rataj zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. "Don Kasjo" ma już za sobą 2 walki pod rangą FAME MMA. Ich walka ma charakter mocno personalny więc na macie, może być gorąco.

 

KARTA WALK FAME MMA 6:

Marta „Linkimaster” Linkiewicz (1-1) vs Kamila „Zusje” Smogulecka (0-0)

Marcin „El Testosteron” Najman (1-0) vs Piotr „Bestia” Piechowiak (0-0)

Wojciech Gola (0-1) vs Marcin „Rafonix” Krasucki (1-1)

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (2-0) vs Maciej Rataj (0-0)