Najman znokautuje "Bestię" prawym ciosem-bark wyleczony

Marcin Najman jest coraz pewniejszy swojej wygranej z Piechowiakiem. Na najbiższej gali planuje powalić "Bestię" silnym prawym ciosem. Kontuzjowany prawy bark został wyleczony. Wielkie podziękowania kieruje do swojego lekarza.

 

To co teraz napisze to nie jest żadna krypto reklama, a wyłącznie zwykła potrzeba podziękowania. Gdy 15 miesięcy temu Dr Roman Brzóska w Klinice św Łukasza w Bielsku- Białej, zoperował mi prawy bark ( rekonstrukcja pozrywanych ścięgien z Narodowego) byłem pełen nadzieje, że po kilku miesiącach wrócę do formy. Pomimo iż Pan Doktor uprzedzał mnie, że po operacji ręka nadawać się już będzie tylko do funkcjonowania i życia, a nie sportu. Nie uwierzyłem. Już słyszałem kiedyś takie opinie na temat innych urazów.

Niestety po kilku miesiącach zrozumiałem, że Pan Doktor Brzóska miał racje.
Stoczyłem trzy walki po operacji i nawet w tej ostatniej, wygranej, prawej reki właściwie wogóle nie używałem. Aż tu nagle , jakiś miesiąc temu, po kilku miesiącach wielkiej wykonanej pracy i wzmacniania barku przez Trenera Damian Herczyk ,sytuacja zaczęła się diametralnie zmieniać, ku mojemu największemu zdziwieniu.

Na dziś, prawa ręka w końcu zaczęła uderzać niemal jak przed laty. To nie są dobre informacje dla Bestii. Bo na kilkanaście nockautów jakie mi wyszły 3/4 były z prawej reki.
Jeszcze raz dziękuje Doktorze Roman Brzóska. Jest Pan Geniuszem.

 

Na swoich mediach społecznościowych zamieścił filmiki z przygotowań do walki. Tytuł jednego z nich jednoznacznie wskazuje na wysoką pewność wygranej.

 

To jak to Bestia mówił ? W drugiej minucie wynoszą mnie na noszach ? Ciekawe ...

 

 

Tutaj prezentacja sprawnego barku, który ma znokautować Piotra " Bestię" Piechowiaka.