FAME MMA 6 bez publiczności!

Z powodu rozszerzającej się epidemii koronawirusa następuje liczne odwoływanie imprez masowych. Zaplanowana szósta gala FAME MMA może również zostać odwołana, a w najlepszym przypadku przeniesiona. Organizacja takiej imprezy wiąże się z ogromnymi kosztami. Pomysłodawcy show zrobią wszystko, aby pojedynki mogły się odbyć.

Dostosowując się do nowych regulacji prawnych założyciele federacji, muszą zmieć obraz występów. Gala odbędzie się bez udziału publiczności. Nadal będzie można wykupić dostęp do transmisji w formie pay-per-view.

Piotr Lipski, rzecznik prasowy FAME MMA przekazał informację o wyłączeniu kibiców z gali oraz przeniesienia imprezy do studia nagraniowego.

„Ze względu na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego gala FAME MMA 6 odbędzie się wyjątkowo w studio, bez udziału publiczności. Pragniemy zapewnić, że podjęliśmy wszelkie środki ostrożności, by dostosować produkcję do obecnych nakazów i zapewnić bezpieczeństwo osobom realizującym projekt (badania lekarskie, maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące, czyszczenie oktagonu przed i po każdej z walk). 27-28 marca przez cały czas będzie nam towarzyszył wykwalifikowany zespół lekarski monitorujący stan zdrowia każdego z obecnych”.

 

Na fan page FAME MMA pojawiła się informacja o zwrotach za wykupione bilety i zapewnienie, że zaplanowana na 28 marca gala odbędzie się.

 

"Niestety, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją, niedzielną konferencję zmuszeni jesteśmy przeprowadzić bez udziału publiczności. Każdy, kto zakupił bilet na konferencję, otrzyma zwrot środków za pośrednictwem serwisu ticketos.pl.

Pozostałe eventy towarzyszące gali FAME MMA 6 - Meet&Greet i Media Trening, również zostaną przeprowadzone bez udziału widowni.

PRZYPOMINAMY, ŻE SAMA GALA FAME MMA 6 ODBĘDZIE SIĘ 28 MARCA"