Walka na szczycie już w 2021 roku! "Boxdel" zmierzy się z Golą!

Walka potężnych włodarzy staje się faktem! Michał "Boxdel" Baron stanie przeciwko Wojtkowi Goli na gali w 2021 roku.

"Boxdel" miał już przyjemność wystąpić w oktagonie swojej federacji. Pierwsza gala w 2018 roku odbyła się z jego udziałem. Miał wtedy konflikt do wyjaśnienia ze streamerem Jakubem Szymańskim. Wygrał wówczas już w pierwszej rundzie przez TKO.

Wojtek Gola często wskakuje do karty walk w wyniku nagłych kontuzji innych zawodników. Ostatnio podczas FAME MMA 7 walczył z Dawidem Malczyńskim. Była to walka na ostatnią chwilę i Panowie nie mieli zbyt dużo czasu na przygotowania.

Teraz "Boxdel" zaproponował Goli, żeby stoczyć walkę do 100 kg. Baron boryka się ze sporą nadwagą i chciałby koniecznie zejść z wagi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał “Boxdel” Baron (@boxdel)

 

Gola coś tam pisze, ze nie chce walczyc w kategorii do 100 kg - mordo, ja zejde na 100 kg, a Ty zmasuj na 95 i jeszcze za kazdy kilogram przewagi dam Ci +10 tyś PLN.

Gdybym zszedl na 90 kg. to lekarz powiedzial, ze przyplace to zdrowiem na tyle, ze moge miec mega powikłania, naturalnie jestem endo duzym misiem i po prostu bardzo ciezko byloby mi zrzucic te ostatnie kilogramy. Jesli sie nie zgodzisz na 97-100 to ta walka po prostu nigdy nie dojdzie do skutku co moim zdaniem jest zmarnowaniem szansy na spoko cegłe w naszej karcie walk.

Zalezy mi bardzo na tej walce, spelnij moje marzenie. Mozemy sie zdecydowac na sam boks jesli chcesz, ale preferuje MMA mimo wszystko.