Konferencja FAME MMA przełożona! Stan zagrożenia epidemicznego

Może dojść do przesunięcia terminu szóstej gali FAME MMA. Organizatorzy podali oficjalny komunikat na swoim fanepage na Facebooku, iż konferencja zaplanowana na 15 marca zostaje przesunięta na 22 marca. Powodem jest oczywiście epidemia, która skutecznie utrudnia realizację gali.

 

"W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego uznaliśmy, że najlepszym wyjściem będzie przełożenie jutrzejszej konferencji na 22-ego marca. Sytuacja jest bezprecedensowa i zmienia się z minuty na minutę. Jednocześnie pragniemy Was zapewnić, że robimy wszystko, by gala FAME MMA 6 odbyła się 28-ego marca, oczywiście bez udziału publiczności. Na tym etapie zaawansowania projektu, odwoływanie lub przesuwanie eventu wiąże się z daleko idącymi konsekwencjami dla zawodników i dla nas-organizatorów"

 

Wprowadzenie w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego rzutuje na realizację produkcji gali. Coraz częściej stawiane jest pytanie, czy gala w ogóle się odbędzie. Udział publiczności wycofany, kibice zastanawiają się, czy warto kupować transmisję PPV. Włodarze wydarzenia muszą mocno się natrudzić, aby show odbyło się bez przeszkód. Jednak zapewniają, iż do walk dojdzie.

 

"Wiemy, że konieczne są zmiany i ta gala pod wieloma względami będzie inna (brak publiczności, nowa formuła prezentacji i wprowadzenia zawodników do oktagonu itp.), ale jesteśmy pewni, że zarówno team realizacyjny, jak i zawodnicy zrobią wszystko, by dostarczyć Wam niezapomnianych emocji!
 
Wierzymy, że warto walczyć do samego końca, bo organizacja eventu w systemie PPV przy narzucanych odgórnie ograniczeniach jest jak najbardziej realna i przede wszystkim nie zwiększa zagrożenia dla teamu pracującego przy nim. Będziemy podzieleni na małe, niezależne zespoły utrzymując głównie kontakt radiowy. Każdy z zespołu, tak jak każdy z zawodników występujących na gali, przejdzie szczegółowe badania lekarskie na dwa dni przed galą i w dniu gali"