Dlaczego "Don Kasjo" nie chce pozwać Najmana?

Marcin Najman pochwalił się w swoich mediach społecznościowych pozwem sądowym przeciwko Kasjuszowi Życińskiemu. Powodem do złożenia pisma było rozpowszechnianie przez "Don Kasjo" nieprawdziwych informacji na temat Najmana. Zawodnik z Iławy skarcił częstochowianina za poglądy polityczne i romans z zawodniczką FAME MMA Moniką Godlewską.

Publikując pozew zapomniał jednak zasłonić dane swoje jak i Kasjusza. Posypały się gromy w komentarzach na Najmana. "Don Kasjo" w rozmowie z Andrzejem Kostyrą powiedział, że nie chce już komentować jego zachowania, ani pozywać go.

 

"Ja powiem, szczerze, że nie mam czasu, żeby robić wokół siebie szum, że teraz mu pozwy jakieś będę zakładał. Jak już będę musiał to po prostu go zgnoje tak, że już doszczętnie. Wtedy wszystkie argumenty sobie wypiszę na karteczce na niego."

 

 

"Don Kasjo" zorganizował akcję na Instagramie oraz Facebooku, aby przestać obserwować byłego boksera. Nadał temu specjalny hasztag #akcjaunfallownajmana. Takie działanie mu wystarczy i nie chce dalej brnąć w zabawę z Najmanem.