Maciej Kawulski broni i gratuluje Najmanowi!

Najgorętsze nazwisko ostatnich tygodni nadal nie schodzi z pierwszych stron mediów. Po kontrowersyjnym wystąpieniu podczas FAME MMA 8 internet zalały wiadomości o Najmanie, jego rywalu "Don Kasjo" oraz niesłabnącym konflikcie.

FAME MMA wykluczyło zdyskwalifikowanego zawodnika z dalszych występów w federacji. Najman nie przejął się tym, ponieważ otrzymał od razu propozycje z dwóch innych organizacji. Tak jakby wiedzieli, co się stanie na gali.

W ostateczności były bokser zrezygnował z jakiejkolwiek oferty i sam zorganizuje swoją pożegnalną walkę. Podczas widowiska odbędą się również inne pojedynki, a jak sam przyznał chętnych nie brakuje. Przyłączył się do niego trener Mirosław Okniński, który również ma na pieńku z FAME MMA.

 

 

Szef federacji KSW po licznych pytaniach od zainteresowanych odpowiedział przecząco, jakoby federacja miałą wystąpić z propozycją do polskiego mistrza marketingu. W kolejnym wpisie szeroko opisuje swój stosunek do organizowanych przez FAME MMA gal. Pogratulował Najmanowi swojej otwartości w kręceniu cyrku, dzięki któremu nie schodzi z piedestału.

 

"Po raz ostatni więc: Ten pan u nas na pewno nie zawalczy !!! Jeśli miałbym być jednak szczery ze sobą ale i z wami to polecał bym zbadać pewną okoliczność - „ tacy poeci jaka jest publiczność” 🤷🏼 Z jakiegoś powodu Najman to najgłośniejsze nazwisko ostatnich tygodni.[...]
 
No i czego niby nasz bohater miał by się wstydzić: tego, że cała polska drży na myśl z kim przegra następną walkę? A może z tego, że na starość prawie jak Buena Vista Social Club złapał swoje 5 minut, choć robi dokładnie to co przez całe życie przesuwając granice własnego obciachu. Robi to jak widać skutecznie i efektywnie. Trzeba wiec nazwać rzeczy po imieniu - jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.
 
Chyba czas wyzbyć się hipokryzji bo okoliczności przyrody, w tym roku akurat, zaserwowały nam jej w nadmiarze i odważyć się to powiedzieć : BRAWO MARCIN 👏. Podniosłeś cały nasz kraj z wersalek prawie jak wieść o szczepionce albo barbarzyńskie decyzje rządu cofające kobiety z powrotem do średniowiecza, a na pewno bardziej niż liczne samozwańcze fitness celebrytki namawiające na ożywcze spacery w czasie pandemii. Jesteś uosobieniem naszego narodowego charakteru i żywym przykładem na to co się dziś sprzedaje najlepiej..... a do tego trzeba dużo konsekwencji. I wiesz co mi się wydaje ? Wszyscy ci jej zazdroszczą.
 
Jestem promotorem prawie 20 lat. Znam ten biznes od podszewki, a jeśli chodzi o samą dyscyplinę to pewnie nie obraził bym nikogo mówiąc, że jestem jednym z jej ojców i chce powiedzieć, że w swojej karierze widziałem wielu super prawilnych wojowników robiących ( po cichu ) bardziej cienkie numery. Broniłem ich wtedy i kryłem więc dziś pozwolę sobie stanąć w twojej obronie. Ty przynajmniej robisz to otwarcie w biały dzień.
 
W pełni świadomy wchodząc do cyrku nie wstydzisz się pajacować. Może już jestem stary i mój czas się kończy ale jak czasem słyszę jak na konferencjach dzieciaki, które łącznie odbyły 10 jednostek treningowych pod okiem trenera mówią sobie na mamę, na dzieci i na żony, jak zmieniają sobie orientacje seksualną i jak werbalnie wkładają sobie różne rzeczy wiecie gdzie 🤷🏼 to myśle sobie, że twój lowkick to naprawdę nic nadzwyczajnego ( chociaż twój trener akurat mocno się pogubił )...
 
I na koniec do wszystkich moich kolegów, którzy zbierają petycje i zapewniają wszystkich w mediach „że z Najmanem to oni na jednej gali nigdy nie zawalczą”..... nikt was nie słucha i nie czyta Panowie. Wszyscy są zajęci Najmanem. 🙄 🤔 może jednak można się czegoś od niego nauczyć."