Marcin Najman nadal szuka atencji. Ponownie obraża byłego rywala "Don Kasjo"

Marcin Najman nie może pogodzić się z rosnącą popularnością byłego rywala "Don Kasjo". Mistrz marketingu po gali FAME MMA nie schodzi z ust dziennikarzy, ale tych stron plotkujących.

"Don Kasjo" został już trzeci raz zaproszony do rozmowy z Andrzejem Kostyrą. Znany komentator prowadzi na swoim kanale KOstyra SE wywiady ze znanymi zawodnikami boksu, MMA oraz włodarzami federacji.

Marcin Najman zamieścił na swoich mediach społecznościowych zdjęcie Życińskiego w dość intymnej sytuacji z innym mężczyzną. W opisie wyśmiewa Kasjusza za stawianie warunków dziennikarzom.

 

"Żyjemy w szalonych czasach,gdzie kompletny tchórz, który od początku nie chciał przyjąć walki formule mma, jest patologicznym menelem, zrobił sobie sam pas,nazwał się królem i stawia warunki dziennikarzom jak dzieciom, gości w ciągu kilkunastu dni trzeci raz na kanale A.Kostyry."

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

 

"Don Kasjo" w jednym z wywiadów powiedział, że nie będzie udzielał wywiadu, tam, gdzie był promowany Marcin Najman. Na chwilę obecną częstochowianin sam sobie robi niezłą reklamę.