Kolejny bokser w FAME MMA? Jackiewicz rzuca wyzwanie "Don Kasjo"

"Don Kasjo" niezwyciężony i samozwańczy król został wyzwany do walki przez legendę boksu i kickboxingu. Emerytowany bokser jest zainteresowany walką z Kasjuszem Życińskim.

Ostatnia gala FAME MMA 8 nie była zbyt wyczerpująca dla zawodnika federacji. Marcin Najman dopuścił się niesportowego zachowania i został zdyskwalifikowany. Emocje wzięły górę i nie było możliwości kontynuować pojedynku.

Pomimo braku walki Kasjusz wylądował z nogą w gipsie. Trener Najmana Damian Herczyk podbiegł do leżącego na deskach oktagonu Kasjusza i wykręcił mu nogę. Spowodowało to zerwanie ścięgien i konieczność operacji.

"Don Kajso" na kolejną walkę chce kogoś z UFC. Emerytowany lub obecny zawodnik go zadowoli. Tymczasem Rafał Jackiewicz zaczepił zawodnika FAME MMA i zaproponował wspólną walkę.

 

"Don poJEB & król zJEB. Walka o $$$, tron i tytuł szlachecki. Czytam Katiusza, że ty chcesz kozaka z UFC. Najpierw proponuje ci wyjść do bitki z emerytem.

I o to ja zaJEBisty choć już podstarzały, "prawie były" sportowiec, który chętnie wejdzie z pięściami w strefę twojego komfortu aby oddzielić ziarno od plew (o ja JEBe ale poetycko poleciałem). I wtedy się okaże czy powinieneś zadzwonić do UFC czy po karetkę (no kurde znowu).
 
Walka 3 x 3 min,małe rękawice na zasadach bokserskich. Bez złośliwości i patologii co potrafimy odJEBać znakomicie oba MY dwa ale nie tym razem
Ty udowodnisz swoja wartość i określisz przyszłość a ja na chwile zrobię ,,powrót do przeszłości" a przy okazji zarobię na ten przysłowiowy, kieliszek staropolskiego chleba. [...]
 
Bitka oczywiście jak wyleczysz kontuzję. I kiedy będziesz gotowy. Bo kiedyś będziesz, prawda?
Ty szukasz wyzwań i wrażeń ja $$$ a więc.... [...]
 
W Polsce szukaj kozaków. "Nie pozwól by nasze kości się po świecie szukali" - jak powiedział Kaźmisz Pawlak ze wsi Krużewniki (o kuva fi znowu mnie ponieśli)
FAME MMA co wy na to ?
Marcin Najman, pomszcze cię, hi,hi żartowałem kumplu."
 

 

Jackiewicz był pretendentem do tytułu mistrzowskiego IBF w kategorii półśredniej, walczył również dla KSW.

Swoje lata świetności ma już za sobą, rozpoznawalność również niezbyt na wysokim poziomie. Nie kryje swoich powodów do walki, liczy na łatwą kasę. W walce z "Don Kasjo" może zyskać również sporą popularność.

Kasjusz mierzy już dużo wyżej, koniecznie chce kogoś z UFC lub liczy na walkę z Normanem Parke. W drugim przypadku walka możliwa będzie tylko przy specjalnych warunkach i porozumienia między włodarzami KSW i FAME MMA.