Śmieją się z FAME MMA, a oni biją rekordy PPV!

Temat wynagrodzeń zawodników oraz zarobków federacji jest pilnie strzeżony. Nikt raczej nie chwali się szczegółowymi liczbami przychodów. Jednak przybliżone i uogólnione dane udaje się wyciągnąć od włodarzy.

FAME MMA jako wschodząca gwiazda w świecie MMA z gali na galę zalicza kolejne rekordy. Nie zatrzymała ich nawet pandemia koronawirusa. Ostatnia gala z widownią odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie i została cała zapełniona.

Obecnie gale można obejrzeć jedynie poprzez PPV i po raz kolejny federacja odnosi sukces. Ostatnia gala FAME MMA 8 wyprzedała się w półmilionowym wykupie PPV. Nie ma oficjalnych danych, ale przybliżone wartości przekazał dziennikarz Andrzej Kostyra:

 

"Nie mam oficjalnych danych, nikt tego nie zdradza. Rozmawiałem jednak z ludźmi z FAME MMA – mówili, że dużo powyżej oczekiwań. Nieoficjalnie dowiedziałem się, ze źródeł bliskich i dobrze poinformowanych, że rozeszło się około pół miliona PPV. To bardzo dobry wynik."

 

Federacja znalazła świetną niszę, która jest w stanie przekazać niewielką kwotę na dostęp do PPV. Na kieszeń młodego widza niecałe 20 zł, to rozsądna cena, którą mogą zapłacić. Dobór zawodników również jest tutaj strategiczny. Zadowolony jest widz starszy i młodszy.