Debiuty na FAME MMA 9!

Po minionej gali większość widzów ma niedosyt i już wyczekują kolejnej gali FAME MMA. Nie dotrzymanie warunków umowy przez Najmana oraz dyskwalifikacja podczas walki poirytowała nie jedną osobę oglądającą show.

Na szczęście inni zawodnicy nie zawiedli. Bardzo dobrą walkę zafundował Piotr Pająk oraz Alan Kwieciński. Tutaj nie można było mrugać zbyt często, aby nie przegapić ciosów. "Alanik" wygrał, ale debiutujący Pająk nie zgadzał się z werdyktem. Panowie na pewno pojawią się jeszcze w oktagonie na rewanżu.

Ciekawym pojedynkiem mogą pochwalić się Gabriel "Arab" Al-Sulwi oraz Paweł "Tybori" Tyburski. Faworyt został pokonany przez "Araba". Tutaj zostały ujawnione kulisy niedyspozycji Pawła przed walką. Dzień przed galą otrzymał wlew, który spowodował u niego drgawki i wysoką temperaturę. Tak samo jak w przypadku Piotra Szeligi.

 

Kto postara się o wielkie emocje na FAME MMA 9?

 

Sprzed kamery do oktagonu został wciągnięty Patryk "Patrykos" Domke. Prowadzący kanał Famenews na YouTube został przedstawiony na gali FAME MMA 8 jako kolejny debiutant na galę FAME MMA 9. Na chwilę obecną nie znamy przeciwnika młodego prezentera.

Swój debiut miał zaliczyć już na gali FAME MMA 8, ale wykluczyła go kontuzja barku. Brak możliwości treningów i odpowiedniego przygotowania sprawiły, że walka musiała zostać przesunięta na rok 2021.

 

 

Na kolejnej gali możliwe, że zobaczymy wreszcie Kamilę Wybrańczyk. Dziewczyna Artura Szpilki cały czas jest w treningach i melduje gotowość do walki. Ostatnio zaczepiała ją na Instagramie Paula Marciniak, która jest chętna na walkę.

Sama Wybrańczyk podczas FAME MMA 7 weszła do oktagonu, aby wyzwać do walki "Linkimaster". Ta chciała chwilę odpocząć od gal, więc może zobaczymy zestawienie z inną rywalką.

W 2021 roku mają odbyć się cztery gale. Te z początku roku zapewne bez widowni nadal. FAME MMA rośnie popularność i gala otwarta dla widowni na pewno wyprzedałaby się dość szybko. Jak będzie? Okaże się w nowym roku.