Marcin Najman ogłosił, gdzie i z kim stoczy ostatnią walkę

Marcin Najman na minionej gali pożegnał się na stałe z federacją FAME MMA. Jego niesportowe zachowanie wstrząsnęło widzami oraz włodarzami federacji. Miała być świetna walka, a była tylko popisówka byłego boksera. Zdyskwalifikowany oraz z nałożoną karą za nie wywiązanie się z umowy zakończył występy w FAME MMA.

Po opublikowaniu decyzji federacji Marcin Najman pochwalił się, że interesują się nim dwie inne topowe federacje. Jak później się okazało było to FEN oraz Celtic Gladiator. Zawodnicy FEN oburzyli się na wiadomość przyjęcia Najmana do ich szeregów.

 

 

Częstochowianin zdecydował jednak, że nie podejmie współpracy z żadną organizacją. Sam ze swoimi wspólnikami biznesowymi zorganizują pożegnalną galę. Całe widowisko ma odbyć się już w styczniu, ponieważ Najman jest teraz w ciągu treningowym i nie chce go przerywać.

Pożegnalna gala odbędzie się w styczniu, w formule MMA lub bez reguł. Gala dostępna ma być w formule PPV i odbędzie się na niej 6-7 pojedynków. Potencjalnymi rywalami byłego boksera jest Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień oraz brat Szymona Kołeckiego Sylwester Kołecki. W połowie grudnia poznamy rywala Najmana.

Do ekipy Najmana dołącza Mirosław Okniński, który zostanie sędzią ringowym oraz złoży cały sztab sędziowski. Okniński również ma na pieńku z FAME MMA, dlatego przyłączył się do Najmana.