Kawulski komentuje przyjęcie Marcina Najmana do KSW

Marcin Najman rozszedł się z federacją FAME MMA w dość kontrowersyjny sposób. Podczas gali FAME MMA 8 został zdyskwalifikowany za niesportowe zachowanie w czasie walki z "Don Kasjo". Pojedynek miał odbyć się na zasadach bokserskich, ale Marcin Najman najpierw kopnął rywala w nogę, a następnie próbował obalenia.

Na tę walkę czekało sporo widzów. Część z oglądających właśnie dla tego pojedynku wykupiło PPV i postawiło zakłady. Najman nie wytrzymał ciśnienia i daj ponieść się emocjom lub była to zamierzona akcja. Tego do końca się nie dowiemy.

Były bokser po gali poinformował w swoich mediach społecznościowych, że ma już propozycje od innych federacji. Prawdopodobnie miałaby to być FEN lub KSW. Jednak współwłaściciel KSW Maciej Kawulski skomentował te domniemania i ukrócił wszelkie plotki.

 

 

"Od pewnego czasu wiele osób do nas pisze (wiele to mało) na temat Marcina Najmana. Chciałbym powiedzieć jedną rzecz. Niestety nie znajdujemy się na liście dwóch najbardziej topowych organizacji, które zadzwoniły do Marcina. No, ale cóż. Będziemy ciężko pracować i wszystko przed nami."