Narzeczona Artura Szpilki ma kolejną potencjalną rywalkę!

Narzeczona Artura Szpilki, czyli Kamila Wybrańczyk ma pojawić się w oktagonie FAME MMA. Jeszcze nie ma oficjalnej informacji czy pojawi się na dziewiątej gali FAME MMA. Potencjalną przeciwniczką Kamili miała być Marta Linkiewicz. Po walce Linkiewicz na FAME MMA 7 Kamila weszła do oktagonu i wyzwała do walki "Linkimaster". 

Wybrańczyk jak sama mówi, nie ma parcia na walkę. Gdy znajdzie się odpowiednia rywalka i propozycja ze strony federacji, to przyjmie walkę. 

 

"Wiesz co konkretnych propozycji i nazwisk nie było, więc czekam cierpliwie. Nie mam takiego parcia żeby tutaj wystąpić, ale jak się zdarzy to dlaczego nie? I tak trenuje i walczę. Jestem mi to obojętne. Wszystkie zawodniczki, które tu są – obydwie Marty, które tutaj walczą jak najbardziej, nie ma problemu."

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PAULA MARCINIAK OFFICIAL (@paula_marciniak)

 

Na walkę z narzeczoną Szpilki jest chętna Paula Marciniak. Polska aktorka, modelka, prezenterka telewizyjna oraz piosenkarka chciałaby dołączyć do świata FAME MMA. Na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 97 tys. ludzi opublikowała film zapraszający Wybrańczyk do walki.

 

"@kamiszkolandia Czy zatańczysz ze mną Dirty Dancing w klatce @famemmatv? Kochani udostepniajcie to video jeśli chcecie zobaczyć jak @kamiszkolandia traci ostatnie endorfiny podczas walki z Paulusia."