Tede śmieje się z "Kubańczyka"! A ten wyzywa go do oktagonu FAME MMA

Jakub "Kubańczyk" Flas pojawi się na kolejnej gali FAME MMA. W oktagonie zmierzy się z nim Marcin Malczyński. Obaj zawodnicy występowali już w federacji FAME MMA. Na ostatniej gali FAME MMA 8 obydwaj na zmianę komentowali galę z Mateuszem Kaniowskim. To też ciekawe, kto będzie partnerował Kaniowskiemu na FAME MMA 9. 

"Kubańczyk" wypuścił remix piosenki Lady Pank, ten zabieg nie spodobał się innemu raperowi - TEDE. Wyśmiał młodego rapera udostępniając rozmowę na swoim Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TEDE (@tedef)

 

Jakub nie omieszkał odnieść się do publikacji Jacka Granieckiego. Konflikt proponuje rozwiązać w klatce oktagonu FAME MMA.

 

"Widziałem, że Tede coś śmieszkował na Instagramie o odświeżonej wersji „Lady Pank”. Załączę Wam screena. Panie Jacku, nie „Lady Punk”, tylko Lady Pank – taka polska kapela. Kawałek powstał dwa lata temu, więc zremixowalismy go w takim stylu, jak było to robione ponad dwa lata temu. Następny tytułowy singiel z płyty Młody Kot (ponieważ Lady Pank 2 to jest bonus track) zamknie Panu buzie obiecuje ;) Śmieszy mnie ignorancja tych raperów. Prekursorzy rapu jak ten wyżej nawijali, że muzyka dzieli, a nie łączy. Już z 8 lat temu pamiętam jak całymi dniami remixowaliśmy kawałki wielu raperów, w tym Tedego na gitarze, które kojarzycie z mojego kanału YouTube. Te słowa mnie nie bolą, takie zachowanie pokazuje na jakim poziomie iloraz inteligencji ma Pan Jacek.

A tak serio gruby, a nie już chyba chudy, jak się zasięgi kończą, to dawaj na Fame MMA, cię przerobię na dżem malinowy w klatce."

 

Z pewnością sporo osób chciałoby zobaczyć takie zestawienie w karcie walk. Tede ma tyle samo zwolenników, jak i przeciwników, mogłoby, by być gorąco w oktagonie.