Wysokie odszkodowania dla FAME MMA za kradzież transmisji

Popularność imprez organizowanych przez FAME MMA rośnie coraz bardziej. Niestety wraz z powodzeniem gal wrasta nielegalne transmitowanie wydarzeń. Organizatorzy tracą miliony złotych poprzez kradzież emisji podczas widowiska.

Zbliża się kolejna gala. Już 28 marca ponownie zobaczymy show przygotowane przez uczestników i organizatorów. Włodarz FAME MMA Wojtek Gola poinformował na swoim Instagramie, aby zaprzestać „restreamowania”.

 

    „Jak widzieliście, na poprzednim story wrzuciłem jedną z grup, którą monitorujemy. Niestety, takich grup jest dziesiątki. Przykro jest to, że tak wiele osób nie docenia tego, co robimy, tylko po prostu kradnie. W każdym razie wspieraj, nie kradnij. Dzięki wielkie.

    Niestety takie osoby nie doceniają naszej pracy, ciężkiej pracy, sztabu ludzi, którzy pracują nad galą oraz ogromnego wkładu finansowego, jaki musimy zainwestować, aby gala powstała.

    Kilka osób zapytało mnie, czemu ścigamy te osoby, czemu odszkodowania są tak wysokie. Robimy to dlatego, ponieważ gala kosztuje kilka milionów. Jeżeli nic byśmy z tym nie robili, to nie bylibyśmy w stanie organizować kolejnych eventów.”