WYNIKI FAME MMA 8: BŁOŃSKI vs DUBIEL

Podczas FAME MMA 8 w walce wieczoru wystąpił Kacper Błoński oraz Marcin Dubiel. Obaj są YouTuberami i mieli do wyjaśnienia konflikt między sobą. Panowie spisali się i zafundowali widzom dobrą dawkę sportowej walki.

Pierwszą rundę rozpoczął Dubiel od kilku ciosów. Walka przeniosła się do parteru i już za chwilę mieliśmy klincz. Po szamotaninie na lepszej pozycji wysunął się Błoński. Przeniósł walkę do parteru, ale Dubiel zaraz go przetoczył. Błońskiemu udało się złapać klamrę i podeprzeć rywala pod siatką. Dubiel nie poddawał się i trzymał głowę "Blonskiego" do końca rundy.

 

 

"Blonsky" rozpoczyna trzecią rundę od lowkicków. Dubiel odpowiada mu ciosami. Nie są one zbyt dobre technicznie, ale Błoński ich nie lekceważy. Kacper przestrzeliwuje kopnięcie i kładzie rywala na deski. Boczny dosiad w parterze i zawodnicy przenoszą się pod siatkę. Dubiel znajduje się pod przeciwnikiem, ale udaje mu się ponownie wyswobodzić przy pomocy siatki.

Trzecia runda była zdecydowanie na korzyść Błońskiego. Od początku ruszył zdecydowanie na rywala. Po kilku celnych ciosach haczeniem sprowadził rywala do parteru. Dosiad w wykonaniu Błońskiego, lecz bez większej akcji. Na koniec rundy Dubiel otrzymał kilkanaście ciosów od przeciwnika.

Jednogłośną decyzją sędziowską zwyciężył Kacper Błoński.