WYNIKI FAME MMA 8: FILIPEK vs SOBOTA

Walka między "Filipkiem" i "Sobotą" była nazwana walką między młodym i starym pokoleniem świata rapu. Pojedynek był bardzo ciekawym widowiskiem. Sędziowie przed jednogłośną decyzję ogłosili zwycięzcą Filipa "Filipka"  Marcinka.

Pierwsza runda rozpoczęła się od szarży "FIlipka". Ciągle wywierał presję na Michale "Sobota" Sobolewskim. Po chwili przewagi "Filipka" nastąpiła zmiana ról. "Sobota" zaczął gonić rywala po oktagonie. Marcinek ponownie uskutecznia celny cios prawą ręką. "Sobota" na koniec rundy się uaktywnia. Przeciwnik próbuje obalić go, ale temu udaje się odrzucić rywala.

 

 

Początek drugiej rundy i "Filipek" żwawo rusza do przodu. "Sobota" obala rywala, dosiada go i oddaje cios za ciosem. "Filipek" dociąga do siebie przeciwnika. Przetoczenie i teraz Marcinek jest na górze. Żaden z nich nie kontynuuje walki, więc sędzia wraca ich do stójki. Ciosy "Filipka" trafiają "Sobotę" za każdym razem. W odpowiedzi dostaje kilka lowkicków.

Ostatnia runda. Tym razem do walki ruszył od razu Sobolewski. Oddał kilka mocnych uderzeń. "Filipek" odpowiada backfistem. Tańczą po całym oktagonie. Widać już zmęczenie na twarzy "Soboty". Miał jednak na tyle siły, aby zejść z pojedynkiem do parteru. Po ciszy w parterze sędzia powraca walkę do stójki. Wymiana kilku ciosów i koniec rundy.