WYNIKI FAME MMA 8: WIEWIÓR vs FERRARI

Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka zaimponował podczas walki na gali FAME MMA 8. Jego przeciwnik Amadeusz "Ferrari" Roślik ma bardzo dobre predyspozycje oraz talent do walki, ale tak jak zaznaczył jego były trener, jest leniwy. "Ferrari" na chwilę przed galą stracił trenera, ponieważ zawodnik nie stawiał się na treningi i podchodził do współpracy lekceważąco. Ta sytuacja odbiła się na wynik w oktagonie.

Walkę rozpoczął "Ferrari" od kilku lowkicków. "Wiewiór" odpowiedział na atak, zadając parę ciosów. Szybka wymiana uderzeń między zawodnikami. Wiewiórka celnie trafia w głowę przeciwnika, aż odlatuje do tyłu. Roślik próbuje oddać jeszcze kilka lowkicków. "Wiewiór" ciągle prze do przodu, nie obawia się rywala. Ta runda jest na jego korzyść. Poprzednie gale dał się poznać jako dobry parterowiec. Tutaj zaskakuje bardzo dobrą stójką.

 

 

Druga runda była bardziej wyrównana. Wiewiór nadal kontynuował dobrą stójkę i oddawał celne ciosy. "Ferrari" próbował swoich celnych i ciężkich trafień, ale jednak okazywały się być nieskuteczne. Ponownie widać było lepsze przygotowanie "Wiewióra".

Ostatni akt tego spektaklu należy do "Wiewióra". Nadal górował w stójce i oddał celne ciosy. "Ferrari" chciał się zrewanżować, ale nie był tak skuteczny jak jego rywal. Maksymilian trafił przeciwnika mocnym lewym sierpowym. Po chwili prawy również celnie powędrował na twarz rywala. W akcie desperacji "Ferrari" rzucił się z ciosami na "Wiewióra", ale na nic się to zdało.

Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.