WYNIKI FAME MMA 8: ARAB vs TYBORI

Debiutant Gabriel "Arab" Al-Sulwi wykazał się bardzo dobrym przygotowaniem do walki. W tym pojedynku faworytem miał być Paweł "Tybori" Tyburski, a tymczasem to "Arab" zdominował całą walkę.

Po pierwszym gongu debiutant zdecydowanie poszedł na rywala, oddał kilka ciosów. "Tybori" odwzajemnił się lowkickami. "Arab" nie marnował czasu i zaczął parterować. Tyborski znalazł się pod nim i Gabriel miał rywala w dosiadzie. Spróbował trójkąta, rywal broni się jak może, w końcu bliźniak wyswobodził się i oddał kilka ciosów. Raper nie dał mu długiego czasu na oddech, ponownie znajduje się na przeciwniku, oddaje silne ciosy. Tyburski uwalnia się z dosiadu, kopie "Araba", ale ten ponownie go obala. Gabriel uskutecznia odwrócony trójkąt i koniec rundy.

 

 

Runda druga zaczyna się znowu od obalenia Tyburskiego, zapasy w pięknym wykonaniu. "Tybori" ucieka dzięki swoim długim nogom, ale "Arab" dopada go. Gabriel jest zdecydowanym faworytem tej walki i widać świetne przygotowanie w parterze. Americana w wykonaniu debiutującego rapera, "Tybori" prostuje rękę przeciwnika. Kilka ciosów leci w stronę Pawła. Kolejny dosiad w wykonaniu "Araba". Tyburski klinczuje i koniec rundy.

Trzecie decydujące podejście ponownie rozpoczyna "Arab" próbą obalenia. Tyburskiemu jednak udaje się wybronić, ale za chwilę ponownie ląduje na deskach. "Arab" wie, że łatwiej jest wygrać w parterze i świetnie to wykorzystuje. Tyburski leży w dosiadzie, nie może wyjść spod oprawcy ani dosięgnąć go ciosami. Niesamowite przygotowanie Gabriela daje mu wygraną przez jednogłośną decyzję sędziów.