WYNIKI FAME MMA 8: BESTIA vs SZELI

Kategoria ciężka podczas FAME MMA 8 dostarczyła wielu emocji. Przechwalający się o swojej sile Szeliga poniósł porażkę. Kolejnym kandydatem, którego wybrał sobie "Szeli" miałby być Mariusz Pudzianowski, którego zaczepiał na swoich mediach społecznościowych. Teraz mamy już pewność, że  do takiego pojedynku nie dojdzie. Piotr "Bestia" Piechowiak poddał rywala w trzeciej rundzie.

Szeliga, wchodząc do oktagonu pokazał swoje umiejętności akrobatyczne. Wywinął kilka fikołków za nim zajął swoje miejsce. Runda rozpoczęła się dość spokojnie. Szeliga oddał kilka lowkicków. Szybka wymiana ciosów. Piechowiak nadal oddawał sporo ciosów. Na koniec rundy "Bestia" zaznacza swoją wyższość i obala rywala.

 

 

Runda druga rozpoczęła się od lowkicków w wykonaniu obydwóch zawodników. Piechowiak kopnął Szeligę w głowę, ten złapał ją i "Bestia" odepchnął ich. Obaj padają na deski, wyglądało to dość spektakularnie. "Bestia" ponownie atakuje, widać już zmęczenie na twarzy Szeligi. Nie broni się, ani nie trzyma gardy. Młodszy kulturysta ma odjęty punkt za podtrzymywanie się za siatkę podczas walki. Na koniec rundy Piechowiak ponownie się uaktywnia i rzuca Szeligę na deski i oddaje kilka ciosów w obaleniu.

Runda trzecia zakończyła się ekspresowo. Piechowiak oddał kilka ciosów, obalił przeciwnika i ten odklepał walkę.