Czy taki trening wystarczy na Najmana? "Don Kasjo" prezentuje swoje umiejętności - wideo

Gala FAME MMA 8 zapowiada się bardzo obiecująco. Główna walka to pojedynek między skłóconymi YouTuberami Marcinem Dubiel oraz Kacprem Błońskim. Co-main też nie jest byle jakim zestawieniem. Zobaczymy tutaj interesującą walkę w wykonaniu Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego oraz Marcina " El Testosterona" Najmana. 

"Don Kasjo" wiele razy powtarzał, że nie boi się swojego rywala. Nie musi trenować ani zbytnio się przygotowywać do tej walki. Tymczasem samozwańczy król "Don Kasjo" nie opuszcza treningów, a do tego ma ich więcej niż w przypadku poprzednich gal. 

 

 

Wszyscy śledzimy poczynania tych dwóch zawodników, ponieważ mogą zapewnić najwięcej emocji podczas nadchodzącej gali. To, że czują do siebie niechęć, byłoby bardzo łagodnym nazwaniem tego konfliktu.

Starcie odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Życiński świetnie czuje się w tej kategorii, wygrał już trzy pojedynki z rzędu. Najman preferuje MMA jednak boks nie jest mu obcy. Stoczył piętnaście pojedynków bokserskich, z czego dwanaście wygrał.