Marcin Najman schudł dzięki pięknej kobiecie od przygotowania fizycznego!

Marcin Najman skrupulatnie przygotowuje się do walki z samozwańczym królem "Don Kasjo". Nie lekceważy swojego przeciwnika i ma zamiar pokazać wszystkim, że jest tylko dużo i głupio mówiącym melanżowiczem.

Niezmiennie do gali przygotowuje się pod okiem Damiana Herczyka, dużo sparinguje i stara się zrzucić kilka kilogramów. Początkowa waga Najmana to 118 kg zapowiedział zejście do 100 kg. Na chwilę obecną stracił już 10 kg. W dojściu do celu pomaga mu nowa trenerka od przygotowania fizycznego. Pochwalił się na swoich mediach społecznościowych, z jaką pięknością obecnie pracuje.

 

"Zapowiedziałem, że na walkę z Don Kasjo będę ważył 100kg. To konieczne by go na walce na pieści dopaść. Dwa miesiące temu ważyłem 118kg, a dziś już 108kg. Cel będzie osiągnięty dzięki mojej nowej trenerce od przygotowania fizycznego dzięki której już zgubiłem 10 kg ! 👊👍
21 listopada Fame Mma 8 !"

 

 

"Don Kasjo" również bardziej przykłada się do przygotowań do walki niż na poprzednie stracia. Kilka treningów w tygodniu to dla niego nowość, na poprzednie gale wychodził praktycznie bez przygotowania.

Czekamy zatem na rezultat tych przygotowań. Gala FAME MMA 8 już 21 listopada. Poprzedzi ją druga konferencja, która odbędzie się 8 listopada o 18:00.

 

KARTA WALK FAME MMA 8

 

Walka wieczoru:

Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin "El Testosteron" Najman

Pozostałe:

Filip "Filipek" Marcinek vs Michał "Sobota" Sobolewski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Paweł "Tybori" Tyburski vs Gabriel "Arab" Al-SulwiPiotr

"Szeli" Szeliga vs Piotr "Bestia" Piechowiak

Piotr Pająk vs Alan "Alanik" Kwieciński

Kamila "Zusje" Smogulecka vs Dagmara Szewczyk

Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska vs TBA

Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk

Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran