FAME MMA 8: "Tybori" zmasakruje "Araba" tak jak Tańculę

Na listopadową galę FAME MMA 8 przygotowano jedenaście walk. Zobaczymy starcia stałych bywalców oraz całkiem nowe twarze. Pojedynek wieczoru to właśnie spotkanie dwóch debiutantów. Marcin Dubiel skrzyżuje rękawice z Kacprem Błońskim

Co-main event również przyniesie sporo emocji, ponieważ zobaczymy walkę gwiazd FAME MMA. "Don Kasjo" spróbuje obalić weterana sceny bokserskiej Marcina Najmana

Sportowego charakteru gali doda pojedynek Pawła "Tybori" Tyburskiego z Gabrielem "Arab" Al-Sulwi. Paweł Tyburski podczas gali FAME MMA 7 pokazał niezłe umiejętności masakrując Arkadiusza Tańculę. Bliźniak jest wyższy od swojego przeciwnika oraz ma większy zasięg rąk. Predyspozycje fizyczne przemawiają na korzyść Tyburskiego.

 

 

Gabriel "Arab" Al-Sulwi zaistniał na scenie hip-hopowej kilka lat temu dzięki programowi "Żywyrap". Kręte ścieżki życiowe zaprowadziły go w stronę nałogów, które na szczęście udało mu się pokonać. Od kilku lat trenuje brazylijskie ju-jitsu. Sport nie jest mu obcy, cały czas trenuje i jest w dobrej formie. 

 

 

Zawodnicy nie mają ze sobą żadnego konfliktu. Nie chcą też żadnego sztucznie tworzyć. Będzie to walka czysto sportowa. Tyburski zaznaczył jednak, że nie zamierza mu odpuszczać:

 

"Arab wydaje się spoko gościem. Nic do Ciebie nie mam, ale pamiętaj, że jak zamkną za nami drzwi w oktagonie, czeka Cię prawdziwa wojna."