"Don Kasjo" vs Marcin Najman FAME MMA 8- jak rozpoczął się konflikt?

Konflikt między dwoma barwnymi postaciami FAME MMA Marcinem Najmanem oraz Kasjuszem Życińskim zaczął się podczas gali FAME MMA 6. "Don Kasjo" rzucił wyzwanie częstochowianinowi, ten przyjął wyzwanie, ale chciał walki w MMA. Życiński nie zgadzał się na takie warunki, preferował pojedynek na zasadach bokserskich.

Ustalenie formuły walki trwało trochę czasu. W tym okresie obaj komentowali swoje poczynania przygotowawcze do gali FAME MMA 7. Kasjusz przez sparing z Tyburskim nabawił się kontuzji ucha, przez co nie mógł wziąć udziału w FAME MMA 7. Najman nie szczędził słów i pomysłów na wyśmiewanie się z "Don Kasjo".

Emocje wokół tej walki są bardzo wysokie i gorące. Zawodnicy na każdym kroku demonstrują obopólną niechęć. Podczas Cage FAME MMA w wywiadzie z Najmanem "Don Kasjo" zadzwonił do studia i rozgorzała kwiecista kłótnia między nimi.

 

Droga Marcina "El Testosteron" Najmana w FAME MMA

 

Marcin Najman były bokser debiutował podczas gali FAME MMA 5 w Trójmiejskiej Ergo Arenie. Stanął w pojedynku przeciw "Bonusowi BGC". Najman powalił Witczaka na deski silnym ciosem w szczękę.

Kolejne walki odbyły się na gali FAME MMA 6 oraz zeszłej gali numer 7. Po triumfie nad Witczakiem przyszła gorzka porażka z Piechowiakiem. Kulturysta powalił częstochowianina w pierwszej rundzie. Były mistrz Europy WKU w kick boxingu stwierdził po walce, że jego przeciwnik był zbyt silny dla niego i zaznaczył, że kolejną walkę może stoczyć z tylko kimś słabszym.

FAME MMA 7 należała już do Najmana. Wygrał z Dariuszem "Lwem" Kazimierczukiem w pierwszej rundzie. Walka nie była rewelacyjna. "Lew" unikał wręcz walki. W końcu po gradobiciu ze strony Najmana poddał walkę.

 

 

Droga Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego w FAME MMA

 

"Don Kasjo" ma również dość dobry dorobek w federacji FAME MMA. Na stoczone trzy walki wszystkie wygrał. Jest tuż za Malczyńskim najlepszym zawodnikiem z takim wynikiem walk. Życiński bardzo dobrze czuje się w boksie oraz K1. Pierwszą walkę na FAME MMA 3 zakończył przegraną przez decyzję sędziów. Spory szum zrobił się podczas tego werdyktu. Po przeanalizowaniu jeszcze raz walki, wygrana została odebrana Adrianowi "Polak" Polańskiemu i przekazana Kasjuszowi.

Podczas FAME MMA 4 Kasjusz odbył 3 pełne rundy walcząc z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem. Tym razem sędziowie byli jednogłośni i Życiński wygrał to starcie. Ostatnia stoczona walka w federacji to pojedynek z  Maciejem Rataj na FAME MMA 6. W drugiej rundzie poddał Rataja gilotyną.

FAME MMA 7 miała należeć do "Don Kasjo". Do federacji powrócił Marcin Lupa, który zdecydowanie chciał pokonać pewnego siebie Życińskiego. Walka stanęła pod znakiem zapytania, ponieważ Kajsusz miał kontuzję ucha. Podczas konferencji doszło do ostrej wymiany zdań między Kasjuszem, a Tyborskim. Sprzeczka sprowadziła ich do sparingu, gdzie Paweł "Tybori" Tyburski uszkodził Życińskiego. Zajście wykluczyło go z walki na FAME MMA 7.

Tym razem zapewne nie będzie żadnych spekulacji i wygrana będzie dobitna. "Don Kasjo" czy Najmana? Okaże się już dwudziestego pierwszego listopada.