Pas Króla dla zwycięzcy co-main eventu na FAME MMA 8

Gala FAME MMA 8 odbędzie się dwudziestego pierwszego listopada w studiu nagraniowym. Wydarzenie będzie można zobaczyć w systemie PPV. Federacja przygotowała 11 pojedynków w tym dwa starcia kobiet.

W walce wieczoru zobaczymy słynnych YouTuberów Marcina Dubiel oraz Kacpra Błońskiego. Włodarze przyjęli również sporo nowych zawodników. Wśród debiutantów zobaczymy m.in. podróżnika Piotra Pająk, rapera "Sobotę" oraz kulturystę Piotra Szeligę.

Bardzo ciekawym i wyczekiwanym pojedynkiem jest zestawienie Marcina Najmana z "Don Kasjo". Konflikt zapoczątkowany podczas gali FAME MMA 6 rosół na sile przez cały ten czas. Panowie nie szczędzili sobie uszczypliwych komentarzy na portalach społecznościowych.

 

 

Na najgorętszą walkę wieczoru przygotowywany jest specjalny pas, tak zwany pas króla. Jak będzie wyglądał pas? Krzysztof Rozpara wyjaśnia.

 

"Jest tu pewien pomysł związany właśnie z pasem króla. Szczegóły ujawnimy na drugiej konferencji i pokażemy, co wymyśliliśmy."

 

Najman kończy karierę w oktagonie i chętnie przytuliłby pas, odchodząc ze sportów walki. Jednak Życiński nie odda go tak łatwo. Wszyscy znają lekkie podejście "Don Kasjo" do walk i jego brak przygotowania. Tym razem jednak jak sam przyznał, trenuje więcej niż zazwyczaj. Porażka z "El Testosteron" byłaby na pewno długo mu wypominana.

 

KARTA WALK FAME MMA 8

 

Walka wieczoru:

Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin "El Testosteron" Najman

Pozostałe:

Filip "Filipek" Marcinek vs Michał "Sobota" Sobolewski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Paweł "Tybori" Tyburski vs Gabriel "Arab" Al-SulwiPiotr

"Szeli" Szeliga vs Piotr "Bestia" Piechowiak

Piotr Pająk vs Alan "Alanik" Kwieciński

Kamila "Zusje" Smogulecka vs Dagmara Szewczyk

Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska vs TBA

Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk

Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran