Nie każdy chciał się bić z Pająkiem na FAME MMA 8!

Gala FAME MMA 8 odbędzie się już za miesiąc, dokładnie dwudziestego pierwszego listopada. Zaplanowane jest dziesięć walk w tym dwa pojedynki kobiet. W walce wieczoru zobaczymy Marcina Dubiel oraz Kacpra Błońskiego. Młodzi YouTuberzy mają między sobą konflikt, który rośnie wraz z mijającym czasem do gali. Co-main event obstawili "Don Kasjo" oraz Marcin Najman. Tutaj obopólna niechęć widoczna jest już od bardzo dawna. Będzie to jedna z ciekawszych walk na gali FAME MMA 8.

Nadchodząca gala owocuje w wielu debiutantów. Jednym z nich jest podróżnik Piotr Pająk. Prowadzi kanał na YouTube, gdzie relacjonuje swoje wyprawy. Trafił do federacji, ponieważ w czasie wyjazdów poznał również sztuki walki. W Japonii zaczerpnął wiedzy o kendo, a w Birmie lethwei, czyli birmański boks.

Przeciwnikiem Pająka jest Alan "Alanik" Kwieciński. Zawodnik był następną z kolei propozycją do zestawienia z Pająkiem. Poprzedni potencjalni rywale odmawiali walki. 

 

"Alanowi przede wszystkim dziękuję, że przyjął tę walkę. Wiem, że parę osób odmówiło walki ze mną. Alan się zgodził, także szacuneczek mega. Szykuj się mocno, bo ja się szykuje bardzo mocno. Trzy rundy wojny, a wszystkim dziękuję za miłe przywitanie."

 

 

Pająk nie lekceważy swojego przeciwnika i ma do niego szacunek. Nie rozumie podejścia internautów do Kwiecińskiego, nie skreśla go i traktuje poważnie. Przygotowuje się skrupulatnie do walki, o czym wspomina podczas każdej rozmowy. W marzeniach zawodnika jest pas mistrzowski w wadze 77 kg. Liczy na kolejne walki po debiutanckim wystąpieniu podczas FAME MMA 8.