FAME MMA przyciąga zawodników z innych federacji. Karolina Brzuszczyńska odeszła z FFF!

Pierwsza konferencja FAME MMA 8 odsłoniła kolejne nazwiska karty walk. Niespodziewanie nie zobaczymy w niej Kamili Wybrańczyk, która była chętna na walkę z "Linkimaster". Linkiewcz chciała odpocząć przed kolejną walką, dlatego pauzuje jedną galę. Dziewczyna Szpilki podobno miała być przeciwniczką Karoliny Brzuszczyńskiej, ale zrezygnowała w ostatniej chwili.

Kim jest Karolina Brzuszczyńska- nowy zawdonik FAME MMA?

Dziewczyna ma 27 lat i związana jest ze sportem już od kilku lat. Pracuje jako trener personalny oraz instruktor Taekwodno. W swoim dorobku ma już pewne osiągnięcia. Ma także czarny pas w Taekwodno, zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski oraz srebro w Pucharze Europy.

Zaliczyła udany występ na gali FFF 2 w grudniu ubiegłego roku. Wygrała z Patrycją "Lady Squat" Zahorską jednogłośną decyzją sędziów. 

 

 

Dała poznać się również od innej strony. Tej bardziej kobiecej i subtelnej. Razem ze swoją narzeczoną wzięła udział w nagraniach do "Top Model 9". Jednak do dalszych etapów przeszła tylko jej partnerka Agnieszka Skrzeczkowska. Panie znane są ze wspólnego kanału na YouTube pod nazwą "Power Girls".