Najlepszy stójkowicz w FAME MMA - Marcin Najman!

Najman odważnie typuje najlepszego stójkowicza w federacji. Bez zawahania się wymienił najpierw siebie. Chociaż przyznał, że obecnie może się to zmienić, gdy do klatki wejdzie Tyborski.

Na swoim kanale na YouTube odpowiadał na pytania widzów. Jednym znich było właśnie dotyczące najlepszego zawodnika w stójce.

 

"Na papierze w stójce najlepszy jestem ja, natomiast ja zdaję sobie też sprawę nie tyle z wieku, co z ilości obciążeń, które mnie trapią od kilku lat, takich kontuzyjnych. Więc kto wie, może najlepszy obecnie w stójce jest jeden z bliźniaków? Mówiąc szczerze, chyba na niego bym stawiał, jeśli chodzi o stójkę."

 

 

Marcin Najman przygotowuje się do walki w boksie podczas FAME MMA 8, tam stójka nie będzie mu potrzebna. "Don Kasjo" jest silnym przeciwnikiem i w tej formule czuje się najlepiej. Najman jako doświadczony zawodnik w boksie powinien mieć przewagę techniczną nad młodym Życińskim. Decydująca w starciu może być różnica wieku i wiążąca się z tym kondycja zawodników.

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada w studiu nagraniowym ponownie bez publiczności. Obejrzeć można widowisko dzięki systemowi PPV na kanale famemma.tv