Krzysztof Rozpara zdradza ile gal będzie w 2021 roku!

Krzysztof Rozpara odpowiedział na zaproszenie organizacji FEN i pojawił się podczas ważenia przed galą FEN 30. Włodarze organizacji MMA prowadzą liczne rozmowy z polskim związkiem MMA, aby również mieć wpływ na rozwój tej dyscypliny w Polsce. 

Właściciel MMA nie ukrywa, że chciałby, aby MMA wesło do listy dyscyplin na olimpiadzie

 

"Myślę, że to jest szansa na większe środki. Na dostępność większych środków dla amatorów, dla organizowania i popularyzacji i zaangażowania władz centralnych czy lokalnych we wsparcie dla tego sportu i większe możliwości."

 

 

Zwiększoną popularność MMA w Polsce Rozpara przypisuje sukcesowi swojej organizacji. FAME MMA zaciągnęło przed ekrany wielu młodych widzów, którzy wypełnili potem sale klubowe MMA.

 

"Naszym sukcesem zwiększyliśmy popularność i oglądalność całego MMA. Ci widzowie, których zachęciliśmy oni oglądają nie tylko fame, ale również gale jak FEN czy KSW. Cieszymy się, że cały tort udało się zwiększyć no i oczywiście to, że mamy w nim swój kawałek."

 

Poznaliśmy plany FAME MMA na rok 2021. Włodarz federacji zapewnił, że będzie ich cztery przez cały rok. Kto zawalczy na kolejnych galach będzie uzależnione od tego, jak potoczą się pojedynki na FAME MMA 8. Kolejna gala zaplanowana jest na 21 listopada. Pewniakami, którzy staną w oktagonie będą Marcin Najman i Kasjusz Życiński. Walk odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach.