Malczyński zawalczy z "Don Kasjo"? Trener Szulakowski jest otwarty na propozycje

Szybka wymiana w karcie walk i Malczyński pojawił się już na wrześniowej gali FAME MMA 7. Początkowo występ zawodnika zaplanowany był na kolejną galę FAME MMA 8. Marcin Malczyński debiutował podczas FAME MMA 5, a teraz zmierzył się ze samym Włodarzem federacji.

Chociaż obaj Panowie nie mieli zbyt dużo czasu na przygotowania Malczyński okazał się wytrwalszym zawodnikiem. Po kilku próbach kopnięć Włodarza widać było grymas na jego twarzy i spuchniętą nogę. Po drugiej rundzie narożnik Goli stwierdził, że nie może już walczyć. Noga wydawała się złamana w piszczelu. Malczyński wygrał przez techniczny nokaut. 

Narożnik Malczyńskiego szuka nowych pomysłów na kolejne walki. Grzegorz Szulakowski trener Marcina widzi możliwość zestawienia go z "Don Kasjo". Jedynym problemem byłaby formuła walki, ponieważ Życiński chce walk tylko w boksie. Młody zawodnik federacji preferuje jednak MMA. 

"Zapraszamy do tańca. Ja bym to chętnie zobaczył. Poszlibyśmy po kolejną wygraną. Aczkolwiek nie wiem, czy Kasjusz będzie chciał się bić w MMA. Bo z tego, co wiem – on tylko chce w boksie. Jeśli się zgodzi na MMA to lecimy."