Błachowicz wygrywa, a Najman go poucza!

Jan Błachowicz niekwestionowany zwycięzca podczas UFC 253 zdobył pełnoprawny pas kategorii półciężkiej. Zapisał na kartach historii MMA kolejny dorobek polskich zawodników MMA.

Co do umiejętności "Cieszyńskiego Księcia" nie ma wątpliwości również Marcin Najman. W kolejnym odcinku Q&A na kanale byłego boksera możemy usłyszeć gratulacje dla Błachowicza. Oczywiście nie mogło być zbyt miło i Najman nawoływał zawodnika MMA do większego szacunku dla kibiców  FAME MMA.

 

"Jeśli chodzi o walkę Jana Błachowicza, gratuluje zwycięstwa. Dobra walka, bezapelacyjnie przez niego wygrana i kibice MMA w Polsce powinni się cieszyć. Mam tylko nadzieje, że przy okazji tego zwycięstwa już nie będzie obrażał kibiców FAME MMA i po prostu odczepi się od tej federacji."

 

 

Marcin Najman najbliższą walkę stoczy również w formule MMA. Jego przeciwnikiem będzie "Don Kasjo", który nie przegrał jeszcze żadnego starcia w oktagonie FAME MMA. Ten pojedynek ma kończyć sportową karierę Najmana. Federacja ma pewne propozycje dla zawodnika. Prawdopodobnie pozostanie w federacji tyle, że po drugiej stronie oktagonu.