Najman rozpoczął przygotowania do FAME MMA8!

Marcin Najman rozpoczął solidne przygotowania do kolejnej walki dla federacji FAME MMA. Zapowiedziany koniec kariery może okazać się nie do końca zrealizowany. Czeka na niego jeszcze sporo przeciwników. Pięściarz zapowiedział koniec startów z powodu swojego wieku i coraz dłuższą rekonwalescencję po każdej walce.

FAME MMA 7 należało do niego, pokonał Dariusza "Lwa" Kazimierczuka już w pierwszej rundzie. Walka odbyła się w formule MMA, którą koniecznie chciał Marcin Najman. Kaziemierczuk nie był zbyt poważnym zagrożeniem dla "El Tosterona". 

Zbliżająca się gala będzie cięższa do wygrania niż zeszła. Rywalem Najmana będzie "Don Kasjo", który nie przegrał dotychczas żadnego starcia. Na wrześniowej gali Życiński nie mógł pojawić się w oktagonie z powodu kontuzji ucha. Po pauzie w walkach będzie dobrze przygotowany do walki z Najmanem. O ile przestał imprezować.

 

Najman rozpoczął przygotowania i pochwalił się swoją siłą na Facebooku. "Don Kasjo" na razie siedzi cicho, ale zapewne do czasu pierwszej zaczepki, aby ponownie rozpętać słowną przepychankę. 

Gala FAME MMA 8 odbędzie się już 21 listopada.