"Ferrari vs "Polak" po raz trzeci?

Najciekawsza i najbrutalniejsza walka siódmej edycji FAME MMA to stracie Adriana "Polak" Polańskiego z Amadeuszem "Ferrari" Roślik. Walka początkowo na korzyść "Polaka" w kolejnej rundzie odwróciła szalę na stronę Roślika. Trafił mocnym ciosem w szczękę rywala i powalił go na deski. Domniemane zwycięstwo zapieczętował kopnięciem, które uznano za nielegalne. "Ferrai" został zdyskwalifikowany.

 

 

Po ocuceniu "Polaka" Panowie przybili sobie piątki, ale obaj chcieli inaczej zakończyć walkę. Wiele osób domaga się ponownego starcia zawodników. Sami zainteresowani też nie stronią od pomysłu. "Ferrari" skomentował ów pomysł:

 

"Ja myślę, że ludzie by chcieli mimo wszystko tej walki. Tylko uważam, że nie teraz. Niech on stoczy kilka walk, ja stoczę kilka walk i legendarna trylogia – pierwsza w FAME MMA. On wygrał pierwszą walkę, a ja drugą!"

 

"Ferrari" wybrał sobie nowego trenera Mirosława Oknińskiego. Może mieć to różne skutki, ponieważ na ostatniej gali doszło do zgrzytów między federacją, a trenerem.