Tyburski będzie walczył na kolejnych galach! Federacja znalazła dla niego rywala

Paweł Tyburski przez kontuzję brata Piotra wszedł do karty walk na FAME MMA 7. Jego przeciwnikiem był Arkadiusz Tańcula, który był faworytem walki. Aktor i zawodnik federacji nie poradził sobie z silną ręką "Tyboriego". Bliźniak zmasakrował Tańculę, tak że jego narożnik musiał zaprowadzić go do szatni. Sam nie odniósł większych obrażeń.

Swoim świetnym przygotowaniem zadziwił nawet samego włodarza FAME MMA Krzysztofa Rozparę. Przyznał, że ta walka podobała mu się najbardziej. Podopieczny Uniqi Club świetnie przygotował się w walce stójkowej. Tak silny zawodnik musi mieć godnego przeciwnika. Rozpara początkowo nie wiedział kogo zestawić z "Tyborim", ale wątpliwości szybko zniknęły.

 

"Początkowo myśleliśmy, że to będzie problem, ale problem jest już rozwiązany. Mamy przeciwnika dla niego, mamy nawet dwóch przeciwników. Jest jeszcze kwestia decyzji z kim Paweł zawalczy. Będzie to prawdopodobnie na kolejnym wydarzeniu."

 

 

To Piotr Tyborski miał być gwiazdą w FAME MMA, a brat zgarnął mu tę szansę. Kolejny event i kolejna walka zapewniona. W karcie FAME MMA 8 na pewno zobaczymy bliźniaka w ciekawym zestawieniu.